برندینگ محصول(Product Branding)

برندینگ محصول یکی از رایج‌ترین شیوه های برندینگ است و شامل کلیه‌ی فعالیت‌های بازاریابی جهت انتخاب نام برند، طراحی لوگو، طراحی منحصر به‌فرد محصول، بسته‌بندی، قیمت‌گذاری، فرمولاسیون و سایر موارد است. برندینگ محصول یک فرآیند استراتژیک است که با انعکاس ویژگی‌های محصول یا خدمت، آن را از محصولات یا خدمات رقبا کاملاً متمایز ساخته و به قلب و ذهن مشتریان نفوذ می‌کند.

برندینگ دیجیتال (Digital Branding)

برند ها بدون حضور در دنیای دیجیتال مانند یک ماشین بدون لاستیک عمل می کنند، در جهان امروز برای بقا در بازار تدوین استراتژی برندینگ دیجیتال امری ضرروی به نظر می رسد.  تیم برندینگ دیجیتال مارکتینگ افق همه چیز را از جمله تصویر برند شما در سانه های اجتماعی، احساسات اجتماعی نسبت به برند شما و بقیه موارد ضروری را بررسی می کند تا بهینه ترین استراتژی برندینگ دیجیتال را متناسب با معیار های سازمان شما تدوین کند.

برندینگ سازمان (Corporate Branding)

برند تجاری شرکتی یک اصطلاح بسیار جامع است که تمام امور بازاریابی یک شرکت حرفه ای و ارتباط آنها با یکدیگر را پوشش می دهد. به صورت پیچیده تر ، می توان گفت که یک برند تجاری یک فلسفه یا ارزش اصلی یک کسب و کار است که بر اساس یک موضوع تنظیم شده است. همچنین کارکنان ، شرکا ، مشتریان و سایر ذینفعان نقش اساسی در شکل گیری تصویر یک برند تجاری دارند. یک برند بازتابی از تمام افرادی است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به آن سازمان وابسته است،.

    ثبت سفارش آنلاین

    در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

     دیجیتال مارکتینگ افق

    ترکیب تجربه ۱۵ ساله و بهره گیری مداوم از دانش وابزار های روز باعث شده است تا در ارائه بالاترین کیفیت با بهینه ترین هزینه و کم ترین زمان ممکن بتوانیم یکی از بهترین های این حوزه باشیم، در کنار این امر مهم و حیاتی و به واسطه ی جذب و به کارگیری خبره ترین متخصص های حوزه طراحی وب سایت و مارکتینگ بر این باور هستیم که بتوانیم رشد شگرفی در کسب و کارها ایجاد کنیم، مهم ترین سیاست کاری افق دی ام هدایت ورشد کسب کار ها بدون در نظر گرفتن جنبه های مالی و مادی می باشد. در منشور کسب وکار ما هر انسانی که ریسک های ایجاد یک کسب و کار را پذیرفته باشد و خودش را در معرض سیل وطوفان های عظیم این دنیای پیچیده قرار داده است شایسته احترام بسیار زیادی  می باشد، بنا بر این دیدگاه در هر ساعت از شبانه روز هفت روز هفته،  تیم مشاوره، فروش و پشتیبانی افق دی ام برای خدمتگذاری آماده می باشد.