کسب وکار خودتون رو مثل بامبو رشد بدین!

تا همین چندسال پیش، تب عجیبی در خرید بامبو بین افراد راه افتاد؛ به طوری که بیش‌ترین فروش گل‌فروشی‌ها از فروش همین بامبوی سبزِ یکنواختِ بدون گل و برگ بود. ظاهر بامبو تازگی داشت اما با یک ویژگی عجیب: هرقدر به این گیاه مرموز می‌رسیدی، بازهم اثری از رشد درونش نمی‌دیدی. فقط زنده بود! به همین خاطر خیلی‎‌ها در همان چندماه اول خسته می‌شدند و میگفتند بامبو نخواستیم. همین کاکتوس ما را خوشایندتر است!

چرا بامبو!

حالا اگر این وسط عکس‌هایی از جنگل‌های بامبو را هم که نشانشان می‌دادی می‌گفتند: این بامبوها برای  چین آفریده شده. با آب و هوای ایران نمی‌سازد! کسی اما نمی‌دانست که این گیاه عجیب الخلقه نیامده که فقط زنده بماند. آمد تا رشد کند. این رشد کمی با بقیه رشدها متفاوت بود: در پنج سال نخست با هر آبیاری یا رسیدگی، هیچ جوانه‌ای نمی‌زند. بعد از این پنج سال شروع به جوانه زدن می‌کند و طی زمانِ کوتاهِ پنج هفته‌ای، سی‌متر رشد می‌کند!

حالا قرار است این رشد بامبویی را کنارهم پیش ببریم. با یک تفاوت؛ خبری از ۵ سال انتظار نیست! همه اتفاقات در یک سیکل هک رشد  رخ خواهد داد! این شیوه‌ی رشدِ بامبویی در کسب و کارها، کاری‌ست که هک رشد انجام می‌دهد. 

    ثبت سفارش آنلاین

    در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

     دیجیتال مارکتینگ افق

    ترکیب تجربه ۱۵ ساله و بهره گیری مداوم از دانش وابزار های روز باعث شده است تا در ارائه بالاترین کیفیت با بهینه ترین هزینه و کم ترین زمان ممکن بتوانیم یکی از بهترین های این حوزه باشیم، در کنار این امر مهم و حیاتی و به واسطه ی جذب و به کارگیری خبره ترین متخصص های حوزه طراحی وب سایت و مارکتینگ بر این باور هستیم که بتوانیم رشد شگرفی در کسب و کارها ایجاد کنیم، مهم ترین سیاست کاری افق دی ام هدایت ورشد کسب کار ها بدون در نظر گرفتن جنبه های مالی و مادی می باشد. در منشور کسب وکار ما هر انسانی که ریسک های ایجاد یک کسب و کار را پذیرفته باشد و خودش را در معرض سیل وطوفان های عظیم این دنیای پیچیده قرار داده است شایسته احترام بسیار زیادی  می باشد، بنا بر این دیدگاه در هر ساعت از شبانه روز هفت روز هفته،  تیم مشاوره، فروش و پشتیبانی افق دی ام برای خدمتگذاری آماده می باشد.