۱ : فیلم های داستانی بسازید

به هیچ عنوان بر روی فروش مستقیم  محصول تاکید نکنید، مشتری های شما دوست دارند با یک داستان با محصولات شما آشنا شوند، بر روی اینترنت میلیون ها فیلم ویدیویی تبلیغاتی وجود دارد، تنها درصورتی کمپین ویدیو مارکتینگ شما شانس دیده شدن دارد که بتوانید برای مشتریان احتمالی خود یک داستان جذاب تعریف کنید، نگران این موضوع نباشید که آن ها با برند یا محصولات شما به طور کامل برخورد نداشته باشند اگر داستان شما به اندازه کافی جذاب باشد احتمالا برای نوه های خود نیز در باره برند و یا محصول شما صحبت خواهند کرد، پس روی یک داستان خوب وبی نظیر تمرکز کیند.

۲ : برای یک کمپین ویدیو مارکتینگ خوب ۱۰ ثانبه اول را فراموش نکنید!

تنها یک پنجم بینندگان شما بیشتر از ده ثانیه تبلیغات ویدیویی را تماشا می کند، ساده تر این که شما ۱۰ ثانیه زمان دارید  به مخاطب خود ثابت کنید که ویدیوی شما ارزش دیده شدن دارد، پس این ۱۰ ثانیه را جدی بگیرید و تا می توانید از تکنیک هایی استفاده کنید که ذهن مخاطب درگیر داستانی شود که قصد تعریف آن را دارید.

۳ : از لحن صمیمانه استفاده کنید

مشتریان شما در طول روز با محتوای جدی و رسمی زیادی رو به رو هستند، تصور کنید پس از یک  روز خسته کننده با یک تبلیغات ویدیویی خشک و رسمی رو به رو شوند که نه داستانی داشته باشد و نه لحن صمیمانه ای در عوض فقط در حال تبلیغ مستقیم محصول باشد در این حالت مشتری احتمالی شما احساس خوبی نسبت به برند شما نخواهد داشت و زمانی که به محصولی از شرکت شما نیاز داشته باشد به احتمال زیاد انتخاب دیگری خواهد داشت، حتی اگر محصول شما بسیار عالی باشید.

۴ : سئوی محتوای ویدیو مارکتینگ را فراموش نکنید

برای اینکه کمپین ویدیو مارکتینگ شما نتیجه بخش باشد باید برای هر کدام از ویدیو های تولید شده فرآیند های سئو را انجام دهید، برای این کار بهتر است ابتدا ویدیو را بر روی وب سایت خود و سایر شبکه های مجازی مرتبط بار گذاری کنید، توجه داشته باشید که برای الگوریتم های گوگل هیچ چیز مهم تر از توصیفات متنی شما برای ویدیو های منتشر شده نیست پس تا می توانید از کلمات کلیدی مرتبط برای توصیف ویدیو های خود استفاده کنید.

۵ : کمپین ویدیو مارکتینگ آموزشی

اگر بتوانید به دانش مشتریان خود چیزی اضافه کنید آن ها هرگز شما را فراموش نخواهند کرد و در تمام طول زندگی احساس آن ها نسبت به برند و محصول شما فراتر از احساس اجتماعی یک مشتری خواهد بود.

اگر در صنعتی مشغول به کار هستید به طور مداوم وبینار های آموزشی رایگان برگزار کنید، محتوای ویدیویی آموزشی رایگان تولید کنید، تمام این فعالیت ها شما را به رهبر فکری آن صنعت تبدیل خواهد کرد.

اگر محصولی را می خواهید به فروش برسانید می توانید محتوای ویدیویی تولید کنید و جزئیات و نکات مورد نظر را برای استفاده بهتر از محصول را آموزش دهید، تمامی این فعالیت ها می تواند این نکته را به مشتریان شما منتقل کند که از دیدگاه شما آن ها فقط یک مشتری نیستند و ارزشی فراتر از یک مشتری نزد شما دارند.

ما در دیجیتال مارکتینگ اُفق با بهره گیری از دانش خبرگان صنعت ویدیو مارکتینگ و بهینه سازی سئوی محتوای ویدیویی برای انتشار در بستر وب  می توانیم برند و محصولات شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان معرفی کنیم، باما در تماس باشید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *