چند وجه اشتراک بین ویدیو های تبلیغاتی وایرال وجود دارد که عامل دیده شدن آن ها می باشد که با بررسی آن ها میتوان  بیشترین بازده مثبت در تولید ویدیوی تبلیغاتی وایرال داشت. با این وجود نمی توان تضمین کرد که این استراتژی ها برای هر محتوایی نتیجه بخش باشد. حتی برای سازندگان محتوا هایی که در گذشته تجربه موفقیت آمیزی در این زمینه داشته اند ، هر بار یک چالش جدید است و باید با توجه به شرایط موجود تصمیمات مناسب را اتخاذ نمود.

خوشبختانه فاکتورهایی با قابلیت تغیر وجود دارد که دربین بسیاری از فیلم های ویروسی مشترک است. اگر هدف شما این است که محتوای ویدیویی شما بیشترین بازدید را داشته باشد، در اینجا به ۵ نکته مهم تولید ویدوی تبلیغاتی وایرال پرداخته ایم :

۱ . احساسات

محتوای ویروسی اغلب به یک دلیل ساده ویروسی می شوند: احساسات را تحریک می کنند. به همین دلیل چیزی به عنوان محتوای ویروسی “منفی” مانند تبلیغ پپسی کندال جنر وجود دارد. این ویدئو با به دست آوردن واکنش های منفی، ویروسی شد ، اما همچنان میلیون ها بازدید به همراه دارد. بدیهی است که داشتن میلیون ها بیننده که از روی نا امیدی محتوا را تماشا می کنند چیز مناسبی نیست ، بنابراین احساسات مثبت به احتمال زیاد چیزی باشد که ما به آن نیاز داریم. اگر بتوانید احساساتی همچون شوخ طبعی، خوشحالی جمعی، مهربانی و احساسات مشابه را ایجاد کنید به خواسته های خود جهت تولید ویدوی وایرال نزدیک شده اید.

۲ . اشتراک استراتژیک محور ویدیوی تبلیغاتی وایرال

بسیاری از مردم تصور غلطی دارند که محتوای ویروسی کاملاً به صورت ارگانیک رشد می کند، اما در بیشتر موارد اینطور نیست. ویدئویی با میلیون ها بازدید ممکن است به کمک تبلیغات و یا تلاش رسانه ها ویا چهره های برجسته رشد کند.

۳ . کوتاه بسازید

در عصر دیجیتال، توجه کاربران به محتوا کوتاه تر از همیشه است. به این فکرکنید که این موضوع برای محتوای شما چه معنی دارد؟ هیچ کس (تقریباً هیچ کس) نمی خواهد یک فیلم ده دقیقه ای تماشا کند مگر اینکه به طور کامل برای او ارزشمند باشد. محتوایی به احتمال زیاد ویروسی می شود که کوتاه تر است.

۴ . برای انتشار ویدیوی تبلیغاتی وایرال از زمان مناسب استفاده کنید

همیشه در حال بررسی اتفاقات روز مره باشید، به آن چه که در کشور و جهان میگذرد آگاه باشید و در واکنش به هرکدام از آن ها هوشیارانه عمل کنید، چنان که بتوانید با جزئی نگری یک واکنش نسبتا جنجالی داشته باشید که احساسات عمومی مثبتی نسبت به برند شما نیز به همراه داشته باشید میتوان امید داشت که محتوای ساخه شده توسط شما وایرال شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *